En sexy, en güzel, ucuz iç çamaşırı modelleri

Seksi İç Çamaşırı | Vücut Çorabı |

Vücut Çorabı Modelleri

Ön tarafı büyük çiçek motifleri ile bezenmiş vücut çorabı. Fantazi vücut çorabı yer yer dar file aralıklı ve transparan görüntülüdür. Büyük papatya deseni ile ön görüntüsü çok şıktır. Özel bölgesi açık olan fileli vücut çorabının belden aşağısında ise fileler daha geniş aralıklı olup, kışkırtıcı bir görüntüsü vardır. Mankenin üzerindeki tanga bu çoraba dahil olmayıp uygun fiyatı ile de dikkat çekmektedir. Gecelerinize renk katacak bu fantazi iç giyim kategorisindeki erotik vücut çorabı ile kendinizi çok iyi ve güzel hissedeceksiniz. Diğer vücut çorabı modelleri için buraya tıklayın:


Vücut Çorabı Fiyatları

Beyaz ve siyah rengi olan bu vücut çorabı fiyatı 30-40 TL'dir. Filesiz ve ince tül yapısı ile tennizi olduğu gibi ortaya çıkaracak olan seksi vücut çorabı sanki fileli bir jartiyer takım giymiş gibi desenleri vardır. Diğer vücut çorapları gibi vücudunuzu toplayarak daha diri görünmenizi sağlayacaktır. Fantazi vücut çorapları sıkı yapısı ile aynı zamanda sizi inceltmeye de yarayan seksi iç çamaşırları arasında yer alır. Ankara merkezli olan ladymor firmasının bu nadide ürünü ile gecelerinizi eşinizle birlikte renklendirebilirsiniz. Sol tarafta resmini gördüğünüz bu fantazi ürünü esneyebilen kumaş yapısında olduğu için small, medium ve large bedenlere kolaylıkla uyum sağlayabilen modeller arasındadır. Vücut çorapları fiyatları bu sayfada yer alıyor.


Vücut çorabı ekşi sözlükte

Yan tarafta resmini göördüğünüz vücut çorabı ekşi sözlükte de bir ara kendisinden bahsettirmiştir. Fileli yapısı ile erotik bir görüntüsü olan bu nadide ürün sanki silikon fileli çorapla birlikte bir büstiyer giymişiniz gibi bir hava vermektedir. Ürün çok kaliteli ve kullanışlı olduğu için, müşteri memnuniyeti de had safhadadır. Bütün kadın vücut çorapları gibi sizi çok erotik gösterecektir. Bayan vücut çorabı modelleri arasında en güzel vücut çorabı diye de adlandırabiliriz bu özel ürünü. Esnek yapıdaki özel kumaşı sayesinde S, M, L ve XL bedenlere uyum sağlamaktadır. Normal kullanıldığı takdirde uzun süre kullanılabilecek kaliteli bir üründür. Ekşi sözlükte bahsedilen çoraplar için tıklayınız.